Nomadi in space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nomadi in space

Preko Evrope do zvezda
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 politika o saveznistvu

Ići dole 
+2
SahbaZZ
Gru
6 posters
AutorPoruka
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeNed Maj 13, 2007 10:19 am

Princip saveza NOMADA je da saveze sa drugim savezima ne sklapamo a razlog je jednostavan, ako bi se udruzivali sa drugima koga bi onda napadali izbor bi se suzio i igra postajala sve ne zanimljivija a farmi sve manje.

Prijateljstvo sa drugim savezom je moguce samo ako NOMADI imaju koristi iz toga i to prijateljstvo moze da traje samo dok se ne izvrsi zajednicki zadatak a posle toga opet svako na svoju stranu he he he.

Postoji jos jedna opcija a to je da drugi savez kompletan predje u savez NOMADA i to naravno pod nasim uslovima jer ce NOMADI vrlo brzo da se popnu u sam vrh statistike, taj savez koji bi nam se prikljucio mora prihvatiti nasu politiku o nenacionalizmu i jednakosti koja kod nas vlada.

Ovim otvaram raspravu na koju bih zeleo da cujem i misljenje ostalih clanova saveza.


ZIVELI NOMADI
Nazad na vrh Ići dole
SahbaZZ




Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeSub Maj 26, 2007 11:37 pm

Slazem se sa ovom politikom, jer absurdno je gledati neke saveze kojima je u eksternom dijelu saveza upisano brdo prijateljskih saveza i saveznika.... bezveze!
Ali mislim, da bi morali imati jedan bratski savez..... znaci jedan ali vrijedan, kojim bi drzali uvijek do kraja, mi sa njima oni sa nama... u ratove nikad ne ulazimo bez njih, njihov neprijatelj je i nas neprijatelj...... Mozda bi bilo pametno, u nekim savezima u kojima sam bio, pokazalo se je to kao pametna varianta....

eto komentar i prijedlog od mene.... hajde i ostali, slabo smo aktivni na forumu!

pozz svima
Nazad na vrh Ići dole
TinituS

TinituS


Broj poruka : 38
Localisation : starMo
Datum upisa : 14.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeNed Maj 27, 2007 11:52 pm

Evo i od mene koja rijec o saveznistvima.

Ja mislim da nebi trebali imati saveznike, ta mi se idea nimalo nesvidja jer kao sto kaze Sahbazz stvarno je bezveze viditi na stranici saveza tolike prijateljske saveze i nevidim da bi mogli imati neke koristi od toga.

Ako se vecina ipak odluci za to, naravno ja cu da prihvatim ali pazite dobro s kim ulazite u saveznistvo jer to moraju da budu savezi s provjerenim igracima koje poznajemo vec od prije i bilo bi pozeljno da je savez sto bolje rankiran!!!


Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Black Dragon is back




Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.07.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 3:09 pm

Evo nesto i od mene...Pa mislim da bi trebali imati stvarno jedan savez koji ce uvijek biti s nama do kraja u svemu i mi tako i s njim...


I DAJTE MALO POTAKNITE I DRUGE DA SE REGAJU NA FORUM...
Nazad na vrh Ići dole
Thule




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 3:39 pm

Podržavam ideju savezništva sa jednim kvalitetnim savezom. Ali da bude pravo savezništvo. U koji god oni rat da uđu, tu smo i mi, i obratno, bez izuzetaka.
Ali to treba stvarno da bude neko jak, a ne da se zlopatimo sa nekim savezom koji ima 50 članova i pola dobrog igrača.
Nazad na vrh Ići dole
Gandalf

Gandalf


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 4:49 pm

HA HA HA

Neka grmi Helmov rog poslednji put nad ponorom , uzjasite jahaci Rohana...

Bravo Grujo, ostajes dosledan. Sve na mestu, isto ko da sam ja reko!!
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 5:25 pm


moj gandalfe politika NOMADA je svuda ista
sto vise farmi to bolje
samo slabici sklapaju saveze saveza i imaju za prijatelje saveze njihovih saveznih saveza
i to tako ide do besvesti
nema kraja glupostima
RAT bez RATA donosi najveci profit


mozes da napadnes koga hoces i kad god hoces
zar to nije najbolje lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gandalf

Gandalf


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.05.2007

politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 5:32 pm

ha ha ha ha ha ha ha


Bas tako :" niko nam bolje nemisli nego sto mi sami sebi mislimo"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





politika o saveznistvu Empty
PočaljiNaslov: Re: politika o saveznistvu   politika o saveznistvu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
politika o saveznistvu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Politika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nomadi in space :: Savez i saveznistva-
Skoči na: