Nomadi in space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nomadi in space

Preko Evrope do zvezda
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 dali u rat protiv saveza "srbija"

Ići dole 
+10
lule
SahbaZZ
Gandalf
Thule
rain_elf666
DisOrder
kami
dr arsla
Aragorn
Gru
14 posters

dali u rat protiv saveza "srbija"
DA
dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_lcap47%dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_rcap
 47% [ 9 ]
NE ZNAM
dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_lcap5%dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_rcap
 5% [ 1 ]
NE
dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_lcap47%dali u rat protiv saveza "srbija" Vote_rcap
 47% [ 9 ]
Ukupno Glasova : 19
 

AutorPoruka
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 9:42 am

posto su misljenja podeljena u vezi objave rata a vecina odlucuje
evo pa da vidimo sta dalje
Nazad na vrh Ići dole
Aragorn

Aragorn


Broj poruka : 67
Datum upisa : 03.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 10:06 am

Ja sam uvijek za akciju da malo pokazemo tko su NOMADI.
Nazad na vrh Ići dole
dr arsla

dr arsla


Broj poruka : 90
Datum upisa : 11.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 12:01 pm

Ma ljudi smesni su kao protivnici odracemo ih
Nazad na vrh Ići dole
kami

kami


Broj poruka : 32
Datum upisa : 03.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 12:22 pm

posto se uvijek slazem sa aragornom moram i ovaj put
HOCEMO RAT!!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
DisOrder

DisOrder


Broj poruka : 107
Godina : 32
Localisation : Hrvatska
Datum upisa : 28.07.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 2:11 pm

Iako sam jedan od slabijih u savez....ipa sam ZA rat.

lets kick some ass Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 3:37 pm

gospodo to su samo komenteri a glasao jos niko nije tako da se jos nista ne zna

zamolio bih vas da glasate pa cemo videti
komentar nije glas tabela za glasanje je gore
Basketball Basketball Basketball Basketball
Nazad na vrh Ići dole
rain_elf666




Broj poruka : 58
Datum upisa : 19.07.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 3:56 pm

evo ovako...ja sam glaso za odgovor da.....i nema veze kolko su oni slabiji...glavno da se roka....
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 4:14 pm

sve je ovo pocelo zbog toga sto su NOMADI na njihovoj stranici saveza
toga vise nema ali bez obzira glasanje necemo povuci
samo da znate da sada nemamo nikakav povod ako nam uopste povod treba
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Thule




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 4:32 pm

U suštini nikakav povod nam ne treba.. Možemo reći da nam je dosadno i da želimo rat. U tom slučaju ćemo ispasti jadni, pošto nam se ratuje, a objavljujemo rat savezu koji je, u najmanju ruku duplo slabiji.
Nije mi zanimljivo da bashujem neke jadnike koji jedva 100 BS mogu da skupe. Ako se ratuje, neka to bude protiv nekoga ko je jači od nas, ili makar tu negde u rangu sa nama, biće zanimljivije.

Da, glasao sam za "ne" Smile.

P.S. Mislim da nam opcija "ne znam" nije potrebna. Ili ćemo ići u rat, ili nećemo, a teško da išta možemo da uradimo sa "ne znam" informacijom Wink.
Nazad na vrh Ići dole
Gandalf

Gandalf


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 4:54 pm

Objava rata savezu Srbija povlaci ratove u svim drugim unijama gde igramo.
Takodjer povlaci i gomilu Srpskih saveza koji ce se ukljuciti na njihovu stranu. Ja jesam za sukob sa njma ali pod uslovom da je to rat 2 saveza naseg i njihovog. pa na kojoj god uniji bio.
Nazad na vrh Ići dole
SahbaZZ




Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 5:46 pm

Glasao sam "ne", iz istih razloga koje je naveo Thule!
Nazad na vrh Ići dole
lule
Admin
lule


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 7:08 pm

1. slabi su
2. sa Balkana su
3. opada paznja na druge saveze
4. nije naš nivo
5. Nema pravog razloga za rat

NE
Nazad na vrh Ići dole
https://nomadi.forumsr.com
Flamen




Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 8:24 pm

ja sam za rat,uvijek.
ovo s drugim unijama mi je malo glupo sto neki povezuju jer je po meni svaka unija uni za sebe.

zasto za rat:dosadno postaje
bashing
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 8:31 pm

hmm ja sam glasao ne
ali ne zbog toga sto to povlaci i druge ratove
dobro bi nam dosao rat i u uni 13 BA
a nisu oni ni tako slabi ima njih 25 i imaju 6 saveznika pa bi to bila fina makljaza Very Happy Very Happy Very Happy i tukli bi se na sve strane UZIVANCIJA

fora je u tome sto su oni sa balkana savez i nisu nas nicim uvredili
jesu stavili su nase ime na njihovu stranu (opet ponavljam greskom i niko im nije rekao da nase ime skinu) ali to nije razlog za rat

ovde ima toliko finih saveza sa svih strana sveta i prosto VAPE da ih potamanimo kao zeceve

po meni taj rat ne treba da krene na ORGu zato sto su tu likovi sa svih strana sveta
ako bi taj rat krenuo na uni 13 BA gde su svi sa BALKANA to bi onda bilo OK ali ovde mislim da ne

rat sa savezom "srbija" sutra cete pricati prijateljima kako ste ratovali sa tim savezom ............
i sta ce vam reci NISTA NOVO ili JEBO TO ili ce samo otcutati misleci da je to nezanimljivo

ali ako sutra kazete da smo se tukli sa Poljacima ili Englezima ili Nemcima ili Amerikancima ili Francuzima ili sa svima njima zajedno sta ce vam reci ???

a znate li sta ce reci ti isti inostranci kad vide da su u ratu dva balkanska saveza ???
recice samo "BALKANCI"

razmislite lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Flamen




Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 8:37 pm

lol!

svidja mi se ovo s balkncima....
samo ja bi jedino se s njima makljao...pun mi je vise ovih turcina,poljaka i engleskog jezika.ako ti sta bude psovao bar ces znati sta je u pitanju.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
SahbaZZ




Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 9:11 pm

Sta da "drmnemo" CLGT? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Srle




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.06.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Rat   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 9:27 pm

jedini razlog zasto sam protiv je to sto sam bio u tom savezu, pre nego sto sam dosao ovamo i mislim ako je problem to ime Nomada na njihovoj stranici samo ih obavestite da necete alijansu s njima i oni ce ga skinuti, bar mislim da je tako, a inace to stoji od samog pocetka ovog univerzuma
Nazad na vrh Ići dole
Gandalf

Gandalf


Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 11:03 pm

Pa necemo mi na 13 da bijemo vase bitke sa org-a . Ostavite politicku kamuflazu po strani momci iz saveza Srbija na 13 su ekipa sa kojima sam ja i savez nomadi u precutnom prijateljstvu. Ali ako postavis pitanje u vezi rata onda oma reci jesi li za njega ili nisi a ne dopusti klackalici da padne pa da onda sednes na nju.NA UNIJI 13 KO BUDE NAPAO NOMADE ILI NA BILO KOJI NACIN ISPRVOCIRA SAVEZ , NOMADI CE UCI U RAT.Ja se vodim time i ovde na org-u JA SAM SUOSNIVAC NOMADA i imam pravo reci svoje misljenje, gde god savez postojao . I nije bitno dali je savez srpski hrvatski ili bosanski NOMADI su multinacionalni savez svih ljudi velikog srca sa teritorije bivse SFRJ i ako savez SRbija zeli rat u njega treba uci.

Toliko momci od Gandalfa

i pozdrav luletu koji je sklonio link nama sa 13 do foruma nomada na org-u.
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 2:08 am


scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch


Poslednji izmenio dana Čet Avg 16, 2007 8:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lule
Admin
lule


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.05.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeČet Avg 16, 2007 2:12 am

Spavaju dve plavuše na krevetu i jedna padne dole. Kaže druga: Ajde sad lezi, sad ima mesta!
Nazad na vrh Ići dole
https://nomadi.forumsr.com
blaf

blaf


Broj poruka : 18
Datum upisa : 21.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 4:00 pm

Pa da je neko od vas rekao to bi bilo skinuto (mislim ime vaseg saveza na stranici Cp6uje).
Nazad na vrh Ići dole
Glen Benton




Broj poruka : 2
Datum upisa : 20.08.2007

dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitimeSub Sep 15, 2007 6:11 pm

ma dajte da ratujemo ljudi.u ogame je sv e u ratu...a i mi se nebojemo nikome...jel?Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dali u rat protiv saveza "srbija" Empty
PočaljiNaslov: Re: dali u rat protiv saveza "srbija"   dali u rat protiv saveza "srbija" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dali u rat protiv saveza "srbija"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Protiv winga
» Dali u rat sa Cro Thunder

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nomadi in space :: Glasanje-
Skoči na: