Nomadi in space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nomadi in space

Preko Evrope do zvezda
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Wing? da ili ne

Ići dole 
+4
Gru
SahbaZZ
dr arsla
lule
8 posters

Wing? DA ili NE
DA
Wing? da ili ne Vote_lcap19%Wing? da ili ne Vote_rcap
 19% [ 3 ]
NE
Wing? da ili ne Vote_lcap81%Wing? da ili ne Vote_rcap
 81% [ 13 ]
Ukupno Glasova : 16
 

AutorPoruka
lule
Admin
lule


Broj poruka : 20
Datum upisa : 05.05.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeUto Maj 22, 2007 7:31 pm

S obzirom da su misljenja podeljena sto se tice pravljenja winga, Naj pravednije resenje je glasanje.

Pa izvolite!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://nomadi.forumsr.com
dr arsla

dr arsla


Broj poruka : 90
Datum upisa : 11.05.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeUto Maj 22, 2007 8:16 pm

Postovani drugari

moje misljenje je da ogranicimo savez na 25 clanova,

samim tim cemo mi "jaci" igraci da pomazemo slabije sa resursima, da bi se svi brze razvijali....
Nazad na vrh Ići dole
SahbaZZ




Broj poruka : 13
Datum upisa : 22.05.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeUto Maj 22, 2007 10:33 pm

Slazem se sa dr. Arslom....

EDIT: btw jos nesto, wingovi znaju bit pogubni u ratovima, ko sto znate, ( jedino ako su ovdje na orgu pravila drugacija), da se i wing avtomatski uklapa u rat! Na njima se moze naklepati milioni stete... tako da, ko sto smo vec rekli, slabijim clanovima u savezu ce jaci igraci sigurno pomoci, mislim da wing nije potreban....

pozz
Nazad na vrh Ići dole
Gru
Admin
Gru


Broj poruka : 80
Godina : 50
Localisation : Srem
Datum upisa : 05.05.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeUto Maj 29, 2007 9:45 am

Ja licno sam protiv winga i protivicu se do kraja takvoj ideji ali naravno ako vecina kaze da nam wing treba i da je to neophodno u toj fazi igre tada necu imati nista protiv jer vecina je tako odlucila.

A sto se tice ogranicavanja broja igraca mislim da je to besmisleno a evo i zasto, sad momentalno imamo 22 clana da ne govorim da su dvojica vec izbacena zbog inaktivnosti i da trenutno imamo jos dvojicu kandidata za izbacivanje zbog istog razloga znaci bice nas opet 20. U toku igre ce uvek biti igraca koji ce prestajati da igraju iz raznoraznih razloga broj clanova ce se stalno menjati. U politici saveza treba biti fleksibilan u svakom trenutku, sta ako se desi da imamo 26 clanova i dva igraca iz top 200 pozele da predju kod nas i sta ako posle toga imamo 28 clanova a igrac iz top 100 hoce kod zar ih necemo primiti jer smo ispunili kvotu?
Moje misljenje je da treba u datom trenutku reagovati onako kako situacija nalaze.
Jedino sto treba postavljati sto vece kriterijume za prijem u savez u zavisnosti od broja NOMADA u tom trenutku i sve vise nove clanove pomnije birati.
Politika je najvaznija u ovoj igri i bas zbog toga ne treba nista fiksirati i bas zbog toga ne stoji na stranici saveza nista o tome.

Ala sam se raspricao farao farao farao farao farao farao
Nazad na vrh Ići dole
Black Dragon is back




Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.07.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 2:57 pm

Ja mislim da Wing netreba napravit...
I da savez zaokruzimo na 25 članova. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thule




Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.07.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 3:36 pm

Izgleda da mišljenja i nisu baš toliko podeljena Smile.

Wing je za mene glupost. Bolje je napraviti savez sa kvalitetnih 20 (najviše) igrača i to da bude to.
Nazad na vrh Ići dole
DisOrder

DisOrder


Broj poruka : 107
Godina : 32
Localisation : Hrvatska
Datum upisa : 28.07.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 7:12 pm

Thule ::
Izgleda da mišljenja i nisu baš toliko podeljena Smile.

Wing je za mene glupost. Bolje je napraviti savez sa kvalitetnih 20 (najviše) igrača i to da bude to.

Slazem se u potpunosti s "Thule" mislim da savez nesmije imat puno clanova...20 clanova i zatvorimo savez.
Nazad na vrh Ići dole
Black Dragon is back




Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.07.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 4:04 pm

Pa dajte decki ako cemo imat 20 igraca nikad necemo bit u top 5 po savezima,ali ako cemo imati 25 clanova onda je to vec nesto...Dajte razmislite...MOLIM VAS lol!
Nazad na vrh Ići dole
Flamen




Broj poruka : 13
Datum upisa : 08.08.2007

Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitimePon Avg 13, 2007 4:48 pm

protiv...
ja sam za 25 igraca u savezu ,ni Very Happy koga ne izbacivati
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wing? da ili ne Empty
PočaljiNaslov: Re: Wing? da ili ne   Wing? da ili ne Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Wing? da ili ne
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nomadi in space :: Glasanje-
Skoči na: